Witamy na stronie betonslask.pl, będącej własnością Almar Serwis Sp. z o.o.

Jesteśmy firmą pracującą rodzinnie, Nasze usługi wykonujemy na terenie Agromeracji Śląska. Świadczymy usługi transportu, pompowanie betonu oraz logistycznej organizacji obsługi inwestycji w zakresie dostaw mieszanki betonowej.

Transport i pompowanie betonu w trudno dostępnych miejscach a zwłaszcza w centrach miast to domena Almar Serwis. Specjalizujemy się w zakresie wylewania betonu takie jak posadzki czy stropy. Podajemy beton nawet do 300m w poziomie oraz 100 m w pionie, od miejsca dostępnego dla dojazdu betonomieszarki do pompy. Specjalizujemy się w wykonywaniu wylewek anhydrytowych oraz wylewek maszynowych. Stały rozwój i wykwalifikowana ekipa wykonawcza pozwala nam zaoferować Państwu posadzki o najwyższym standardzie jakości. Jesteśmy firmą, która posiada duże doświadczenie pracy w branży budowlanej. Jesteśmy w stanie zaproponować Państwu rozwiązania, które sprawdzą się w Państwa przypadku najlepiej. Naszą działalność koncentrujemy przede wszystkim na wykonywaniu posadzek betonowych różnego typu w tym anhydrytowych. Nasze usługi oferujemy klientom indywidualnym, którzy mogą z nich skorzystać na przykład podczas budowy domu, a także klientom biznesowym w związku z realizowanymi inwestycjami.

Zapraszamy do kontaktu

Oferujemy Państwu, profesjonalne i indywidualne podejście do klienta. Korzystna cena betonu i jego transportu, a także szybki czas realizacji będzie dla Państwa miłą niespodzianką. O rzetelnej i fachowej usłudze świadczą o nas opinie oraz referencje naszych klientów. Aktualnie zapraszamy do kontaktu bezpośrednio z naszym Osobistym Asystentem Klienta, którego zadaniem jest wspieranie Państwa w całym procesie począwszy od złożenia zapytania ofertowego poprzez realizację aż po wsparcie posprzedażowe. Więcej na temat współpracy z naszym Osobistym Asystentem Klienta znajdą Państwo tutaj.

Zapraszamy do naszej oferty