Witamy na stronie betonslask.pl, będącej własnością Almar Serwis Sp. z o.o.

Jesteśmy rodzinną Firmą. Nasze usługi wykonujemy na terenie Aglomeracji Śląskiej. Świadczymy usługi transportu betonu, pompowania betonu oraz kompleksową, logistyczną organizację obsługi inwestycji w zakresie dostaw mieszanki betonowej.

Transport i pompowanie betonu w trudno dostępnych miejscach, a zwłaszcza w centrach miast to domena Almar Serwis Sp z o.o. Specjalizujemy się w zakresie wylewania betonu (np. posadzki, stropy), w szczególności w zakresie wylewek anhydrytowych i maszynowych. Podajemy beton nawet do 300 m w poziomie oraz 100 m w pionie, od miejsca dostępnego dla dojazdu betonomieszarki do pompy. Bogate doświadczenie w branży budowlanej, stały rozwój i wykwalifikowana kadra wykonawcza pozwala nam zaoferować Państwu posadzki o najwyższym standardzie jakości. Jesteśmy w stanie zaproponować rozwiązania, które sprawdzą się w Państwa przypadku najlepiej. Nasze usługi kierujemy zarówno do klienta indywidualnego (np. podczas budowy domu), jak też do klienta biznesowego (np. realizacja dużych inwestycji).

Zapraszamy do kontaktu

Zapewniamy Państwu profesjonalne i indywidualne podejście do Klienta, konkurencyjną cenę betonu i jego transportu, a także szybki czas realizacji zlecenia. O rzetelnej i fachowej obsłudze świadczą pozytywne opinie oraz referencje naszych Klientów.

Zapraszamy do kontaktu bezpośrednio z naszym Osobistym Asystentem Klienta, którego zadaniem jest wspieranie Państwa w całym procesie – począwszy od złożenia zapytania ofertowego, poprzez realizację, aż po wsparcie posprzedażowe. Więcej na temat współpracy z naszym Osobistym Asystentem Klienta znajdą Państwo tutaj.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Almar Serwis Sp. z o.o.