Zapraszamy do kontaktu z Almar Serwis Sp. z o.o.

Kto pyta ten oszczędza!

Almar Serwis Sp. z o.o. – z nami to możliwe!


Zapraszamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego, ponieważ szanujemy czas i pieniądze naszych klientów. Na każde zapytanie odpowiadamy w ciągu 48 godzin w dni robocze. Naszym celem jest zapewnienie jak najlepszej obsługi klienta w konkurencyjnej cenie i w jak najszybszym czasie.

Kontakt z nami:

Co nas wyróżnia:

  • błyskawiczna odpowiedź
  • kompetentni fachowcy
  • szybka wycena i rzetelna oferta
  • szybkie rozwiązywanie problemów
Beton Śląsk Kontakt

Almar Serwis Sp. z o.o.

Dział zamówień 731 001 424

731 434 454

biuro@betonslask.pl


ul. Tadeusza Kościuszki 63
41-500 Chorzów

NIP 627 276 60 50
KRS 0000821312

Realizujemy zlecenia na terenie całego województwa śląskiego. Niezależnie czy poszukują Państwo betonu towarowego, posadzkowego, samozagęszczającego się, mrozoodpornego czy też kolorowego, jesteśmy w stanie zrealizować Państwa zamówienie w maksymalnie krótkim czasie. Czas realizacji to najczęściej 1-2 dni roboczych natomiast nasz Osobisty Opiekun Klienta będzie z Państwem w bezpośrednim kontakcie od początku aż do końca realizacji zlecenia.

Współpraca z renomowanymi betoniarniami, rzetelna i fachowa wiedza naszego Zespołu oraz doświadczenie Opiekunów Klienta są gwarantem rzetelnej i ekspresowej obsługi, niezależnie od rozmiaru zlecenia czy miejsca jego realizacji.

Nie ukrywamy, że nasza Firma najlepiej jednak czuje się w wąskich i ciasnych uliczkach wielkich miast. Tam gdzie inni każą na siebie czekać lub odmawiają realizacji, tam nasze możliwości techniczne i doświadczenie pozwalają swobodnie działać.

Nasza oferta to nie tylko szeroko rozumiana dostawa betonu, ale dzięki współpracy z wiodącymi firmami posiadamy możliwości świadczenia usług wylewania, zbrojenia, szlifowania czy cięcia betonu.

Do każdego zlecenia podchodzimy zupełnie indywidualnie, dlatego też działania naszych Osobistych Opiekunów Klienta są tak doceniane przez klientów. Począwszy od pierwszego kontaktu mailowego czy też telefonicznego, poprzez ofertę aż do momentu dostawy czy fakturowania, będzie on Państwu towarzyszył na drodze do spokojnej i rzetelnej realizacji zlecenia.