Zapraszamy do kontaktu z Almar Serwis Sp. z o.o..

Kto pyta ten oszczędza !

Almar Serwis Sp. z o.o. z nami to możliwe.


Zapraszamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego, ponieważ szanujemy czas i pieniądze naszych klientów. Na każde zapytanie odpowiadamy w ciągu 48 godzin w dni robocze. Naszym celem jest dostarczenie jak najlepszej obsługi klienta w konkurencyjnej cenie i w jak najszybszym czasie, dlatego preferujemy kontakt drogą mailową. Dzięki temu możemy obsłużyć Państwa zgłoszenia błyskawicznie.

Kontakt z nami to:

  • błyskawiczna odpowiedź
  • kompetentni fachowcy
  • szybka wycena i rzetelna oferta
  • szybkie rozwiązywanie problemów
  • kontakt poprzez Facebook
  • kontakt poprzez email
  • preferowany kontakt telefoniczny 731 434 454
Beton Śląsk Kontakt

Almar Serwis Sp. zoo

telefon: 731 434 454
email: biuro@betonslask.pl


ul. Tadeusza Kościuszki 63
41-500 Chorzów

NIP 627 276 60 50
KRS 0000821312

Obsługujemy zlecenia na terenie całego województwa śląskiego. Niezależnie czy poszukują Państwo betonu towarowego, posadzkowego, samozagęszczalnego, mrozoodpornego czy też kolorowego jesteśmy w stanie zrealizować Państwa potrzeby w maksymalnie krótkim czasie. Realizacja to najczęściej 1-2 dni roboczych natomiast nasz Osobisty Opiekun Klienta będzie z Państwem w bezpośrednim kontakcie od początku aż do końca całej realizacji zlecenia.

Współpraca z renomowanymi betoniarniami, rzetelna i fachowa wiedza naszego zespołu, doświadczenie Opiekunów Klienta są gwarantem rzetelnej i ekspresowej realizacji zamówienia niezależnie od rozmiaru czy miejsca realizacji. Nie ukrywamy, że nasza firma najlepiej jednak czuje się w wąskich i ciasnych uliczkach wielkich miast. Tam gdzie inni każą na siebie czekać lub odmawiają realizacji, tam nasze możliwości techniczne i doświadczenie pozwalają swobodnie działać. Nasza oferta, to nie tylko szeroko rozumiana dostawa betonu, ale dzięki współpracy z wiodącymi firmami posiadamy możliwości świadczenia usług wylewania, zbrojenia, szlifowania czy cięcia betonu.

Do każdego zlecenia podchodzimy zupełnie indywidualnie, dlatego też działania naszych Osobistych Opiekunów Klienta są tak doceniane przez klientów. Począwszy od pierwszego kontaktu mailowego czy też telefonicznego poprzez ofertę aż do momentu dostawy czy fakturowania, będzie on Państwu towarzyszył na drodze do spokojnej realizacji zlecenia.