fbpx
Site Loader
Tadeusza Kościuszki 63, 41-503 Chorzów

Dzień dobry – nazywam się Marek. Na co dzień jestem mężem i ojcem 25 letniej córki i ogromnym fanem futbolu W firmie Almar Serwis Sp zoo jestem Osobistym Asystentem Klienta . Najważniejszą moją cechą jest rzetelność, terminowość i szybkość działania a także duże doświadczenie w branży betoniarskiej.

Po co Osobisty Asystent Klienta ?

Będąc w kontakcie ze mną, nie musisz się denerwować dzwoniąc na infolinię wielu firm w oczekiwaniu na połączenie ponownie powtarzając swoje oczekiwania i potrzeby. A to wiele razy jest droga przez mękę. Proste melodie, które słyszymy w czasie oczekiwania potrafią doprowadzić do szału. Kiedy już odczekamy swoje, konsultant odbierze telefon, a my przedstawimy problem, okazuje się, że tą konkretną sprawą musi zająć się inny dział. Historia się powtarza, trafiamy znów do kolejki oczekujących na połączenie. Znów słyszymy tę wspaniałą melodię, która nie opuści naszej głowy przez najbliższe kilka dni.

…. by życie stało się prostsze

Moim celem nadrzędnym jest opieka klienta od samego początku aż do zakończenia realizacji zlecenia. Niezależnie czy oczekujesz dobrej i terminowej oferty. Czy będziesz potrzebować natychmiastowej realizacji zlecenia transportu, dostawy czy zindywidualizowanej oferty, będę uczestniczył w tym wszystkim do samego końca.  To pozwoli na spersonalizowanie działań tak, by zmaksymalizować satysfakcję klienta.

Jak skontaktować się ze mną ? – Osobisty Asystent Klienta

Pozostaję do dyspozycji pod numerem telefonu 731 434 454 oraz pod adresem

email marek@betonslask.pl

Dodatkowo zapraszamy na nasz fanpage na Facebook

Post Author: Marek