O nas

Almar Serwis to marka stworzona z myślą o kliencie od samego początku aż do zakończenia realizacji zlecenia. Nasze usługi wykonujemy na terenie aglomeracji górnośląskiej.

Świadczymy usługi transportu, pompowania oraz logistyczną organizację obsługi inwestycji w zakresie dostaw mieszanki betonowej. Bogate doświadczenie w branży budowlanej, stały rozwój i wykwalifikowana kadra wykonawcza pozwala nam zaoferować usługi o najwyższym standardzie jakości. Jesteśmy w stanie zaproponować rozwiązania, które sprawdzą się w każdym przypadku najlepiej.

Transport i pompowanie betonu w trudno dostępnych miejsca, a zwłaszcza w centrach miast to domena Almar Serwis.

Dzięki pompie stacjonarnej podajemy beton nawet do 200 m w poziomie oraz 100 m w pionie, od miejsca dostępnego dla dojazdu betonomieszarki do pompy oraz małej wywrotce jesteśmy w stanie dostarczyć beton oraz kruszywa wszędzie gdzie jest to możliwe.

Pompa stacjonarna
Asortyment - Wywrotka

Nasze usługi kierujemy zarówno do klienta indywidualnego, jak i do klienta biznesowego.

Beton

Dzięki współpracy z klientami indywidualnymi mogliśmy rozwinąć skrzydła i rozpocząć współpracę z klientami biznesowymi. Doceniamy to i nie zapominamy o małych zapotrzebowaniach obsługując osobę prywatną tak samo jak duże przedsiębiorstwo nie zważając na ilość zamówionego materiału.

Asortyment - system RECTOR
Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klienta rozpoczęliśmy dystrybucję systemów stropowych typu RECTOR® – Oferujemy dostawę elementów stropu, montaż oraz ułożenie mieszanki betonowej.
logo Almar

Masz pytanie?
Napisz do nas!